محبوبم سلام !

تو وضعیت وخیم و وحشتناکی گرفتار شدم نمیدونم ، واقعا نه میدونم نه میتونم به یکسری موضوعات فکر کنم .

جریان "اینستاگرام" داره دیوونه ام میکنه شیلا من داخل یه صفحه رمزدار ازت خواستم با یه اکانت الکی منو Follow کنی . عین فردا شبش این اتفاق افتاد (یعنی نمیدونم غیر تو کی میتونه باشه) به اسم خواهرزادت برای من درخواست اومد . اکانتشم فیکه . 

شیلا !

غیر از من و تو هیچکی از این جریان خبر دار نبود . این صفحه ای هست که میگم ، رمزش رو هم که میدونی . اینو میگم : >> اینجا کلیک کن لطفا

حالا همون آیدی  که اولاش pm میدادم و جوابی نبود شروع کرد جواب دادن که اشتباه گرفتم! . خب اگه اشتباه گرفتم چرا بلاکم نمیکنه ؟ . اینجا رو کلیک کن: >> تمام مشخصات با چت هاش

شیلا نکنه شیطونیت گرفته داری یکارایی میکنی؟؟ شیلا نکنه داری اذیت میکنی؟؟ شیلا نکنه منو به تمسخر گرفتی؟؟ شیلا حتی اگر این کار ها رو هم کردی فدای سرت مهم از این به بعدش خواهش میکنم با من رو راست باش

شیلا خانم ! عزیزم !

بخدا به جون مامانم تنها امید من تو این دنیای لعنتی تویی ، تنها دلیل زندگی و نفس کشیدنم تویی

شیلا اینا رو میتونی درک کنی ؟ اینکه هست و نیستت و تمام امیدت تو زندگیت . عهه نمیدونم

شیلا من 99 درصد مطمئنم خودتی ، تو رو جون هرکی میپرستی با من بازی نکن که یه انبار باروتم و اگر جرقه ای بخوره نصف دنیا رو با خاک یکسان میکنم یه جون عزیزت بلوف نمیزنم و به کارم ایمان دارم

میخوام هزار سال دنیا نباشه اگه تو نباشی . 

شیلای مهربانم !

منو دریاب ، منو درک کن و خواهشا تکلیف منم با این آیدی روشن کن

شیلا خودت بگو . این اذیت کردن ها میتونه کار "یه دختر بچه 14 سال" باشه ؟ روزا ؟؟؟؟!!

صبرم سر اومده قید آبرو و شرفم رو هم زدم ، جونمم گذاشتم کف دستم

یه موقع هوایی نشی که تهدید میکنم و هر چیز منفی دیگه . 

شیلا دوست دارم ، اما باور کن دیگه رمقی تو جونم نمونده

من یه عاشق انتحاریم ، لازم باشه با هم میریم بهشت

دوست دارم ، مثل هیچکس ، مثه خودت به زیبایی خودت

فکر کن

شیلا ,میکنم ,نکنه ,باشه ,نمیدونم ,عاشق انتحاریم ,دوست دارم ,شیلا نکنه ,میکنی؟؟ شیلا ,اشتباه گرفتم منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

/ ایتا طلایی / دانلود ایتاطلایی / دانلود ایتا طلایی / دانلود کلیپ جدید سايت رسمي يادها با بهراد قانع کردن دولت ایران وشما مردم HSEcloob|www.hsecloob.ir | کلوب مجازی بهداشت،ایمنی و محیط زیست ایران | بهداشت|بهداشت حرفه ای |بهداشت محیط |ایمنی صنعتی|آتش نشانی| محیط زیست | rozhano پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان Cooper1un0im local